Maison

+48 22 639 44 55

UL. RYDYGIERA 8 BUD. 6, WARSZAWA

PON – PT: 09:00 – 17:00

OBSERWUJ NAS

Title Image

O Nas

POZNAJMY SIĘ

Idea MM Kontrakt

. . . to połączenie pasji i działania, którego efektem jest piękna i funkcjonalna przestrzeń.

Zajmujemy się wyposażaniem biur, przestrzeni publicznych i komercyjnych. Współpracujemy z najlepszymi producentami mebli klasy premium w Europie, co daje nam nieograniczone możliwości w tworzeniu pomieszczeń i miejsc pracy dostosowanych do każdych potrzeb. Oferujemy profesjonalne doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą w dziedzinie designu i najnowszych trendów.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem ekskluzywnej marki Walter Knoll na Polskę.

Współpracujemy z Idea MM

. . . z której wyrośliśmy i która istnieje od ponad 20 lat.

Szerokie spektrum oferowanych przez nią mebli i dodatków klasy premium do przestrzeni prywatnych pomaga nam uzupełniać ofertę kontraktową. Dzięki tej synergii mamy możliwość podejmowania działań w zakresie urządzania wnętrz na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do Showroomu Idea MM przy ulicy Kruczej 24/26, aby zaczerpnąć inspiracji ze świata najlepszego dizajnu.

www.ideamm.pl

Nasz zespół

Wojciech Kustosz

Head of Sales, CEO

+48 22 633 10 01

Szczęśliwy traf sprawił, że biznes, który prowadzi to również jego pasja. Chociaż znajomi twierdzą, że prawdziwą pasją jest bieganie.

Aleksandra Słup-Ostrawska

Showroom Manager

a.slup-ostrawska@ideamm.pl
+48 507 116 964

W pracy interesuje ją wyłącznie najwyższa jakość. Poza nią jest podobnie, stąd słabość do literatury pięknej, porcelany art deco i dzikiej przyrody.

Wodzisław Smorawski

Business Development Manager

w.smorawski@ideamm.pl

+48 502 431 559

Pasjonat życia. Perfekcjonista. Wierny fan koszykówki i dumny tata. Gdyby mógł pogodzić swoje największe pasje to biegałby z książką i porcją espresso.

Milena Zawistowska

Design Consultant

m.zawistowska@ideamm.pl
+48 517 915 318

Wierzy, że oko do detali i dobrego wzornictwa zawdzięcza kulturze skandynawskiej, z którą ma kontakt od dziecka. Konsekwentnie realizuje plan podróży po świecie.

Działania zespołu sprzedażowego Idea MM Kontrakt wspierają osoby zaangażowane w prace administracyjne, architektoniczne i logistyczne.